Haber

Xslot Güvenilir mi?

Xslot güvenilir mi? Öncelikli olarak sitenin kendi ismini taşıyan Xslot Limited Şirketi tarafından yönetilen bir platformdur. Sitenin lisans bilgileri incelendiğinde, Kahnawake oyun kontrol komisyonundan alınmıştır 0796 numaralı lisans bilgisine rastlanmaktadır.

Bunun haricinde, Curacao üzerinde kurulmuş şirket bilgisi ile birlikte, bu ülkenin oyun komisyonundan alınmış, 8048/JAZ-2016-027 numaralı lisans bilgisine de rastlanmaktadır. Bu iki bilginin birleşiminde, denetlenen, yasal prosedürleri tamamlanmış bir site ifadesini kullanmak mümkündür.

Xslot Şikayetler Var mı?

Xslot giriş şikayetler konusunda bir paylaşımının yaygın olarak kullanılmadığı görülmektedir. Limitler dahilinde hareket eden, kurallara uygun davranan üyelerin, herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadığı görülebilmektedir. Bu açıdan sıkıntısız bir site  ifadesi kullanılabilir. Tek şikayet konusu, Türkiye saati ile 10:00 ve 18:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri biriminin çalışıyor olmasıdır.

Xslot Para Yatırma Ve Çekme Sorunu Var mı?

Xslot para yatırma ve çekme sorunu var mı? Site bu konuda kullanıcılarını, visa sistemi, paysafe kart, astropay ve master kart sistemi, cep bank, havale sistemi gibi seçenekler ile karşılamaktadır. Bu seçeneklerin kullanılması konusunda, finansal işlemler konusunda problem yaratılmadığı görülmekte olup, üyeler tarafından da bu anlayışın ön plana çıkarıldığı görülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu