Haber

Çiğli’den marketlere alışveriş arabası servisi

İZMİR (İGFA) – Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü liderliğinde başlatılan mahalle pazarlarının modernizasyonu için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Son olarak, vatandaşlara konforlu alışveriş imkanı sunması için planlanan “Alışveriş Arabası” uygulaması Küçük Çiğli, Ataşehir, Yeni Mahalle ve Uğur Mumcu pazar yerlerinde faaliyete geçti. Kısa süre içerisinde ilçedeki tüm pazar yerlerinde uygulamanın başlayacağı belirtildi.

Alışveriş Arabası uygulamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Lider Gümrükçü, “Çiğli’de vatandaşlarımıza güvenli ve kaliteli alışveriş imkanı sunabilmek adına ilçemizde bulunan semt pazarlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Küçük Çiğli Pazaryeri’ni kısa sürede hizmete açtık. Balatcık’ta pazar yeri inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. Kurban Bayramı’ndan sonra açacağız. Evka 5 Mahallesi sakinlerine verdiğimiz sözü tutarak uzun yıllardır kapanmayan pazar yerinin kapılarını çalıyoruz. Bu çalışmalara ek olarak AVM alışveriş sepeti uygulamasını ilk olarak Küçük Çiğli, Ataşehir, Yeni Mahalle ve Uğur Mumcu pazar yerlerinde hizmete aldık. Uygulamayı ilçemizdeki tüm pazar yerlerinde başlatacağız. Bu sayede vatandaşlarımız ağır yük taşımak zorunda kalmadan pazardaki alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekler” dedi.

hayraboluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu