Haber

UYGUN Parti’den AK Parti açıklaması: Anlaşma sağlandı mı?

İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Lideri Kürşad Güçlü, İYİ Parti ile AK Parti’nin yerel seçimlerde aday gösterilecek adaylar konusunda anlaşmaya vardığı yönündeki iddiaların ciddiye alınacak bir şey olmadığını belirterek, “Böyle bir şey kesinlikle düşünülemez” dedi. soru.” söz konusu.

Zorlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, partinin 6’ncı kuruluş yılı dolayısıyla 28 Ekim Cumartesi günü saat 11:00’de Ankara Atatürk Spor Salonu’nda partililerle bir araya geleceklerini söyledi.

İYİ Parti olarak Atatürk’ün kutlu mirasını sonsuza kadar yaşatacaklarını ve her zaman ve her koşulda Cumhuriyet değerlerine sahip çıkacaklarını belirten Güçlü, grup toplantısının ardından 25 Ekim Çarşamba günü Anıtkabir’e gideceklerini belirtti. TBMM Başkanı Meral Akşener başkanlığında TBMM’de.

İNSANLAR ÖLDÜRÜLÜRKEN SESSİZ KALAMAYIZ

İsrail’in Gazze’ye yönelik baskınlarına da değinen Güçlü, bu aşamada İsrail’in kadınları, çocukları ve masum sivilleri hedef alarak olayın bir savaş haline gelmesini engellediğini belirtti.

Kürşad Güçlü, şu anda 5 binden fazla ölü, 10 binden fazla da yaralının bulunduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“İnsanların vahşice katledilmesine sessiz kalamayız. Bu duruma son vermek için başta bölge ülkeleri olmak üzere Türkiye ve tüm dünyanın harekete geçmesi gerekiyor. Bizim açımızdan Mehmetçiğimizin konumu ve değeri yukarıda değil” Mehmetçiğimiz ancak vatanımızın bölünmez bütünlüğüne tehdit olması durumunda sınırlarımız dışında görevlendirilebilir.” değerlendirilebilir.”

İYİ Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Gazze’ye ulaştırılmak üzere Başkan Akşener’in himayelerinde yardım operasyonu başlattıklarını anlatan Zorlu, kargo uçağı kiralamak için THY Kargo ile temasların devam ettiğini, yeni bir kargo uçağının kurulması için uyum çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Koşullar uygunsa Gazze’de sahra hastanesi. .

Zorlu, bir gazetecinin, DÜZGÜN Partisi ile AK Parti’nin yerel seçimlerde aday gösterilecek adaylar konusunda anlaşmaya vardığı yönündeki iddialara ilişkin sorusuna şöyle yanıt verdi: “Bu iddiaların ciddiye alınacak bir yanı yok. Böyle bir şey kesinlikle akla aykırıdır. soru.” o cevapladı.

altinovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu