Haber

Wanda Nara’da lösemi mi yoksa kanser mi var? Icardi’nin eşinin hastalığı nedir, Wanda Nara’nın hastalığı nedir?

Galatasaray’ın yıldız forveti Mauro Icardi‘eşi Wanda Nara hastalığıyla ilgili çarpıcı bir paylaşım yaptı. “Icardi’nin karısının hastalığı nedir? Wanda NaraNesi var?” İnsan merak ediyor. Peki Wanda Nara lösemi mi, kanser mi? İşte detaylar…

WANDA NARA LÖSEMİ MI KANSER MI?

Galatasaray’ın yıldız yıldızı Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, hastalığıyla ilgili ilk kez konuştu. Sağlık sorunu yaşayan ve uzun süre bu konuyu konuşmaktan kaçınan Nara, lösemi hastası olduğunu açıkladı.

ICARDI’NİN EŞİNİN HASTALIĞI NEDİR, WANDA NARA’NIN SORUNU NEDİR?

Galatasaraylı taraftarın sevgilisi Mauro Icardi ‘nin eşi Wanda Nara lösemi hastası olduğunu açıkladı. Hastalığını ilk başta kabul edemediğini belirten Nara, “Ben lösemiyim. İlk başta ‘Bende bir şey var’ dedim ama sonra hastalık demeyi başardım. Artık adını koydum.” “dedi.

Wanda Nara yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her hafta Fundaleu’dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky’ye testler gönderiyorum. Ayrıca hastalığın seyrine göre değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta muayeneye gittiğimde, sonuçlar, nefesim kesiliyor. Bu hassas bir konu, gizli kalmasını tercih ederim ama anlıyorum. “Lanata’yı ihbar etmemeye karar verdim. Kendisi gazetecidir ve kendisine bilgi ulaşmış olsaydı yayınlaması gerekirdi.” ifadelerini kullandı.

WANDA NARA KİMDİR?

Wanda Nara, 9 Aralık 1986’da Arjantin’de doğdu. Arjantinli oyuncu, model, şovmen ve futbol menajeridir. 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, 2013 yılında Lopez’in grup arkadaşı Mauro Icardi ile yasa dışı bir aşk yaşadı. Wanda Nara’nın Mauro Icardi’den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında 2 kızı ve Maxi López’den 3 çocuğu var.

celikhan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu