Haber

Ünal Turan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Kaza geçiren Ünal Turan’ın sağlık durumu nasıl?

Son dönemde gündemden düşmeyen isimlerden biri de sosyal medya fenomeni Ünal Turan. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ve görsellerle adını duyuran ünlü ismin son paylaşımı olay oldu. Ünal Turan ve nişanlısı Ceylan Koynat, araçta aşırı hız yaptıkları anları takipçileriyle paylaşırken kaza geçirdi. Kazayı görenler ünlü ismin hayatını ve neler yaptığını araştırmaya başladı. Peki Ünal Turan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Ünal Turan’ın hayatı merak edilenler…

Sosyal medya fenomeni Ünal Turan ve nişanlısı Ceylan Koynat son günlerde gündem yaratan isimlerden biri.

Instagram ve Tiktok hesabında yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Ünal Turan, sosyal medyada da büyük bir takipçi kitlesine sahip. Özellikle otomobil tutkunlarının yakından takip ettiği Turan’ın her paylaşımı binlerce beğeni alıyor.

Sosyal medyanın tanınan isimlerinden Ünal Turan, geçtiğimiz günlerde Ferrari model arabasıyla hız denediği anları takipçileriyle paylaştı.

Ancak tünelde hız yapmaya çalışırken nişanlısı Ceylan Koynat ile feci bir kaza geçirdi. O anlar kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken, takipçileri ünlü ismin sağlık durumunu araştırmaya başladı.

Ünal Turan kimdir?

Sosyal medya fenomeni Ünal Turan, 18 Nisan 1985’te Sivas’ta doğdu. Aslen Sivaslı olan Turan, çocukluğunun bir kısmını doğduğu şehirde geçirdi. 5 yaşında İstanbul’a geldi. Hayatının büyük bir bölümünü İstanbul’un Bağcılar semtinde geçirdi.

Ünal Turan ne yapıyor?

Ünal Turan, küçüklüğünden beri arabalara çok meraklıdır. Küçük yaşta otomobillerde modifikasyon yapan Turan, bu işe ilk olarak Tofaş’ın Kartal serisi araçlarında başladı. Zamanla kendini geliştiren Turan birçok modele adını yazdırdı.

Uzun yıllar Ünal Turan isimli işletme sahibi olan isim, Facebook, Instragram ve Tiktok gibi sosyal medya platformlarında paylaşımlar yapıyor. Ayrıca Ünal Turan’ın araçlarla ilgili içerikler ürettiği bir Youtube Kanalı bulunmaktadır.

Ünal Turan’ın sağlık durumu nasıl?

Ünal Turan, dün akşam Ferrari model aracıyla hız yaparken lastiği patladı. Araç lastiğinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybeden Turan’ın otomobili çarparak durdu. Ünal Turan, nişanlısının ve kendisinin sağlık durumunun iyi olduğunu takipçilerine açıkladı.

odemis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu